Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Damir Dobrinić

Objavljeno: 29.11.2018

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora (prvi izbor) (m/ž) u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz marketing i upravljanje odnosima s klijentima na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Damir Dobrinić.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora (prvi izbor) (m/ž) u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz marketing i upravljanje odnosima s klijentima na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 27. studenoga 2018. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Damir Dobrinić.

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v. r.