Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2017./2018. (3. dio)

Objavljeno: 02.03.2017

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2017./2018. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Pozivamo studente Fakulteta organizacije i informatike da prouče mogućnosti koje postoje za studiranje izvan Europe te da se za više informacija i razgovor jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno na FOI1,1. kat, soba 56, e-mailom na international@foi.hr ili telefonski na 042 390 826).

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu National University of Singapore (Singapur).
Rok za prijave: 15. ožujka 2017.

Natječaj - National University of Singapore (Singapur)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2017./18. na partnerskom sveučilištu Hanyang University (Južna Koreja).
Rok za prijave: 22. ožujka 2017.

Natječaj – Sveučilište Hanyang (Južna Koreja)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu Pontificia Universidad Católica de Chile (Čile).

Rok za prijave: 22. ožujka 2017.

Natječaj - Pontificia Universidad Católica de Chile (Čile)