Natječaj za dodjelu stipendija stranim studentima za studij u Japanu 2019. godine

Stipendije su namijenjene za preddiplomski, diplomski i poslijediplomski istraživački studij te stručni studij i stručno usavršavanje na višim školama. Rok za prijavu je 8. lipnja 2018.

Veleposlanstvo Japana raspisalo je u ime Ministarstva obrazovanja, kulture, sporta, znanosti i tehnologije Japana (MEXT) natječaj za dodjelu stipendija stranim studentima za studij u Japanu.
Kandidati prijave predaju Veleposlanstvu Japana, osobno ili poštom, do petka 8. lipnja 2018. Prijave koje se šalju poštom moraju stići u veleposlanstvo do spomenutog datuma.

Također, 25. svibnja s početkom u 15:00 sati u dvorani Matice hrvatske (Matica hrvatska, Matice hrvatske 2, Zagreb) održat će se informativno predavanje o stipendijama i studiranju u Japanu. Predavači su bivši stipendisti i studenti japanskih sveučilišta.

Više informacija možete pronaći na poveznici.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, obratite se Uredu za međunarodnu suradnju (FOI1, 1. kat, soba 56 ) ili na international@foi.hr.