Nastupno predavanje – dr. sc. Zrinka Lacković Vincek

Objavljeno: 07.03.2019

Dana 19. ožujka 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 2 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, s početkom u 10:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Zrinke Lacković Vincek na temu „Mjerenje uspješnosti poslovanja relativnim pokazateljima uspješnosti".

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 19. ožujka 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 2 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, s početkom u 10:15 sati biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE

dr. sc. ZRINKE LACKOVIĆ VINCEK

predloženice za izbor u znanstveno - nastavno zvanje DOCENTICE za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu prdmeta vezanih uz poslovnu ekonomiju, međunarodno poslovanje i logistiku:

MJERENJE USPJEŠNOSTI POSLOVANJA RELATIVNIM POKAZATELJIMA USPJEŠNOSTI

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Marijan Cingula, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Vlatka Bilas, članica
  3. Prof. dr. sc. Stjepan Dvorski, član

te nastavnicima i studentima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu.

DEKAN:

Prof. dr. sc. Neven  Vrček