Najava seminara Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju

Objavljeno: 10.11.2017

Dana 23. i 24. studenoga 2017. godine na Sveučilišnom računskom centru u Zagrebu održat će se seminar Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju. Seminar se organizira u sklopu projekta Razvoj metodološkog okvira za strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – primjer implementacije otvorenog učenja i učenja na daljinu – HigherDecision, voditeljice prof. dr. sc. Blaženke Divjak, a koji financira Hrvatska zaklada za znanost.

Seminar će biti posvećen analitikama učenja, području koje se intenzivno razvija posljednjih nekoliko godina te se uspješno primjenjuje u analizi visokog obrazovanja. U sklopu seminara bit će organizirana predavanja i radionice te će drugog dana seminara biti održana doktorska sekcija na kojoj će mladi istraživači koji sudjeluju u projektu i čiji su mentori članovi projektnog tima prezentirati svoja istraživanja.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno, a program seminara, opis radionica i registracije za prijavu sudjelovanja dostupni su na ovoj poveznici.

Više o projektu HigherDecision možete pronaći na službenim mrežnim stranicama.