Na FOI-ju je održana međunarodna radionica “e-Payments”

Objavljeno: 22.03.2018

Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu je u tjednu od 12. do 16. ožujka 2018. održana međunarodna radionica iz elektroničkog poslovanja pod nazivom „e-Payments Workshop“.

“E-Payments” je radionica iz područja simulacija elektroničkih sustava plaćanja i obrade platnih naloga koja je dio međunarodnog projekta u kojem sudjeluje 5 europskih sveučilišta (iz Belgije, Velike Britanije, Austrije, Malte i Hrvatske). Radionice se istovremeno održavaju na četiri partnerska sveučilišta, a ove godine je po drugi puta održana u Varaždinu u organizaciji Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja. Tom prigodom na FOI-ju smo ugostili desetero studenata iz Belgije (s Odisee sveučilišta u Brusselsu), zajedno s mentorom Wouterom Thielemansom. Uz njih su na radionici sudjelovale dvije studentice FOI-ja, a mentorice su bile doc. dr. sc. Dijana Oreški i Martina Šestak, mag. inf.

Osim radnog dijela, za studente su organizirana i društvena događanja. U ponedjeljak je organiziran „Welcome evening“ u kuglani “Medonja Bowling & Pub”, a u utorak je organiziran turistički razgled Varaždina.

Kako je sve izgledalo možete vidjeti na slikama.