Ljetna škola - "Ethical Hacking and Incident Response"

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Fakultet organizacije i informatike u suradnji s partnerima Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske, University of Salford iz UK i Graduate school ESIEA iz Francuske organizira međunarodnu ljetnu školu „Ethical Hacking and Incident Response“. Ljetna škola će se održati od 6.-10. srpnja 2015.

Ljetna škola održat će se u tjednu od 6. do 10. srpnja 2015. na FOI-ju, s time da je vikend nakon toga planirano druženje i izlet za sve sudionike.

Sudjelovat će 30-ak stranih studenata, a prilike ima sudjelovati i 10-ak studenata s FOI-ja. Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno.

Više informacija o ljetnoj školi EHIR možete pronaći na web stranica: http://ehir.foi.hr/index.html.

Prijaviti se možete do 30. svibnja 2015. putem prijavnog obrasca, nakon čega će biti organizirano eliminacijsko testiranje.

Za sve dodatne informacije možete se javiti asistentu dr.sc. Tonimiru Kišasondiju (FOI1, kabinet 75, tonimir.kisasondi@foi.hr) ili Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI1, dekanat, international@foi.hr).

EIHR_organizatori