Izobrazba u području javne nabave (siječanj/veljača)

Objavljeno: 11.01.2019

Fakultet organizacije i informatike, kao ovlašteni nositelj od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe, a pohađanje tog Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu.

Program izobrazbe izvodi se u trajanju od 50 nastavnih sati u prostorijama Fakulteta organzacije i informatike. Početak je u petak, 18. siječnja 2019. godine, a prijave su moguće do srijede, 16. siječnja 2019. godine.

Više o programu moguće je pročitati ovdje.

Program i prijavnicu s uputama za prijavu možete pronaći ovdje.