Skip to content Skip to navigation

FOI-jevci Karla Franovic i Petar Znika osvojili brončana odličja u stolnom tenisu!

Objavljeno: 29.03.2023

Od četvrtka, 23. ožujka do nedjelje, 26. ožujka 2023. u Vrsaru je održano U-21 i seniorsko prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu, na kojem su nastupili i naši studenti te na FOI donijeli pehare.

Petar Znika je u petak, prije početka seniorskog prvenstva Hrvatske, među 50 prijavljenih natjecatelja, osvojio brončano odličje na PH U21 sa suigračem Rinom Vidanom iz kluba TIS u kategoriji muških parova. Natjecanje PH U21 se održavalo u četvrtak i petak.

Karla Franović je igrom parova s klubskom suigračicom iz STK Varaždin u subotu na seniorskom PH osigurala medalju i 3.mjesto, plasiravši se među 40 djevojaka u polufinale koje je održano u nedjelju. Karla i Jelena izgubile su u polufinalu od iskusnijeg para, ali nije bilo lako protivnicama.

Čestitke na borbi do kraja i još jednom osvajanju medalja FOI-jevih stolnotenisača na najelitnijem stolnoteniskom natjecanju u Hrvatskoj!