Science and Art of Communication (SAC) summer school 2018 Vilnius, Litva

Mykolas Romeris University, partnersko sveučilište FOI-ja organizira ljetnu školu u Vilniusu u razdoblju od 15. do 22. srpnja 2018. Rok za prijavu je 15. svibnja.

Ljetna škola se ove godine organizira po četvrti puta, a namijenjena je svim studentima FOI-ja.

Područja koja ljetna škola obuhvaća:

• business communication
  • creativity
  • content creation
  • visual communication and marketing

U sklopu ljetne škole organiziran je teorijski dio upotpunjen praktičnim djelom, radionicama i ekskurzijama.

Kotizacija iznosi 140 € koja pokriva sve troškove osim putovanja, dok druga opcija iznosi 60 € i ne uključuje smještaj.

Rok za prijavu i plaćanje kotizacije je 15. svibnja 2018. godine.

Molimo zainteresirane studente da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili mailom na international@foi.hr), a za dodatna pitanja studenti mogu poslati upit na summerschoolsac@gmail.com.

Više informacija o ljetnoj školi možete pronaći na web stranici ili na letku.