Dan otvorenih vrata

Objavljeno: 12.04.2017

U utorak, 25. travnja 2017. godine Fakultet organizacije i informatike otvara vrata svim zainteresiranim učenicima i budućim studentima kako bi vidjeli kako izgleda jedan uobičajeni dan na FOI-ju. Dolazak na Dan otvorenih vrata je potrebno najaviti najkasnije do 19. travnja 2017.

Želja nam je pokazati učenicima i našim budućim studentima kako izgleda jedan uobičajeni dan FOI studenta!

Dođite i pridružite nam se u upoznavanju zgrade Fakulteta, naših studijskih programa i uvjeta za njihov upis, studentskih udruga i aktivnosti te posjetite naš atraktivni Gadget show u kojem ćete imati prilike vidjeti i isprobati različite tehnologije s kojima se rijetko imamo prilike susresti u svakodnevnom životu.

S veseljem vas očekujemo! :)

Za dodatne informacije ili za najavu dolaska možete nas kontaktirati na dov@foi.hr ili na broj telefona 042 390 814. Dolazak je potrebno najaviti najkasnije do 19. travnja 2017.
Detalje pratite na našem FB eventu.