Dan Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 16.12.2021
Dan Fakulteta 2021 vizual

Poštovane kolegice i kolege, poštovane studentice i studenti, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu će u četvrtak, 16. prosinca 2021. godine, s početkom u 12.00 sati, održati svečani događaj povodom obilježavanja Dana Fakulteta.

Proslavu ćemo započeti u 12.00 sati svečanom sjednicom u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin, a s obzirom na ograničenja bit će omogućen i prijenos uživo na društvenim kanalima Fakulteta.

Ujedno, tim će danom FOI obilježiti 59. godišnjicu postojanja i 47. godišnjicu osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike.

Ponosni smo što ćemo i ove godine na svečanoj sjednici dodijeliti nagrade i priznanja za postignute znanstvene, nastavne i stručne rezultate djelatnicima i suradnicima čiji su rad i zalaganje u protekloj akademskoj godini prepoznati kao izniman doprinos podizanju organizacijske i društvene vrijednosti Fakulteta.

Osim nagrada i priznanja našim nastavnim i nenastavnim djelatnicima, na svečanoj će sjednici biti uručene i nagrade i priznanja studentima za postignute rezultate, uspješnost u studiranju, doprinos prepoznatljivosti i ugledu Fakulteta u ak. godini 2020./2021., kao i priznanja zaslužnim pojedincima, poduzećima i školama te posebna povelja „Prijatelj Fakulteta organizacije i informatike“ koja se dodjeljuje najzaslužnijim stranim ili domaćim suradnicima Fakulteta koji su doprinijeli afirmaciji Fakulteta u međunarodnom okruženju. S posebnom ćemo čašću dodijeliti i Nagradu za životno djelo.

Više o nagrađivanim djelatnicima u ranijem razdoblju dostupno je na sljedećoj poveznici.

Kako je 16. prosinca neradni dan, prema Odluci, nastava na svim studijima ne održava se taj dan.