Dan Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 16.12.2016

U petak, 16. prosinca 2016. godine obilježava se 54. godišnjica postojanja i 42. godišnjica djelovanja kao Fakultet organizacije i informatike. Svečana proslava će se održati u petak 16. prosinca 2016. u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin  s početkom u 12 sati.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu proslavit će u petak 16. prosinca 2016. u Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin 54. godišnjicu postojanja i 42. godišnjicu osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike. Svečana sjednica Fakultetskog vijeća započet će u 12 sati u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin pozdravnim govorom dekana Fakulteta, prof.dr.sc. Nevena Vrčeka i visokih uzvanika. Osim što će biti predstavljena ostvarenja u prošloj godini, kao i planovi za budućnost, bit će dodijeljene Dekanove nagrade i priznanja studentima, priznanja nastavnom i nenastavnom osoblju, te zahvale zaslužnim školama i poduzećima. Osobito ističemo kako će ove godine program biti popraćen glazbenim izvedbama Akademskog pjevačkog zbora Fakulteta organizacije i informatike, pod vodstvom doc. dr. sc. Ivana Malbašića, a uslijedit će prigodni domjenak koji će biti serviran u predvorju HNK Varaždin.