CISOK aktivnosti u studenome

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri Varaždin (CISOK) je objavio program aktivnosti u studenome 2013.

Aktivnosti CISOK-a Varaždin (STUDENI 2013.)

Ul. Ivana Kukuljevića 12, 42 000 Varaždin

www.cisok.hr

Termini

Aktivnost

07.11.2013.

Radionica „Životopis po želji poslodavca“

Radionica je namijenjena studentima na završnim godinama fakulteta i nezaposlenim mladim osobama.

Cilj radionice: pružanje informacija o tome što poslodavci žele vidjeti u primljenom životopisu. Prikazivanje najčešćih pogrešaka u pisanju životopisa uz savjete kako ih izbjeći. Sastavljanje vlastitog životopisa prema dobivenim uputama.

12.11.2013.

Radionica je namijenjena svim zainteresiranim građanima

Cilj radionice: Škola kontrole ljutnje namijenjena je svim odraslim osobama koje žele povećati svoja znanja i vještine vezane uz kontrolu ljutnje i rješavanje problema na socijalno prihvatljiv način.

12.11.2013.

Radionica „Razgovor za posao na engleskom jeziku“

Radionica je namijenjena svima koji se pripremaju za predstavljanje poslodavcu na engleskom jeziku

Cilj radionice: priprema korisnika za razgovor za posao na engleskom  jeziku, razmjena iskustava sa drugim korisnicima, dobivanje konkretnih i praktičnih informacija koje se mogu iskoristiti za buduće razgovore za posao

13.11.2013.

Radionica „Aktivno upravljanje karijerom“

Radionica je namijenjena nezaposlenim osobama.

Cilj radionice: upoznati korisnike sa važnošću cjeloživotnog učenja i upravljanja vlastitom karijerom, ispunjavanje upitnika samoprocjene vlastitih znanja, vještina i sposobnosti, rasprava o mogućim načinima razvoja istih.

14.11.2013.

Radionica „razgovor za posao na njemačkom  jeziku“

Radionica je namijenjena svima koji se pripremaju za predstavljanje poslodavcu na njemačkom  jeziku

Cilj radionice: priprema korisnika za razgovor za posao na njemačkom jeziku, razmjena iskustava sa drugim korisnicima, dobivanje konkretnih i praktičnih informacija koje se mogu iskoristiti za buduće razgovore za posao

19.11.2013.

26.11.2013.

27.11.2013.

Tribina  „Socijalno poduzetništvo“

Tribina je namijenjena svim zainteresiranim građanima

Cilj tribine: Predstavljanje socijalnog poduzetništva i mogućnosti koje takva vrsta poduzetništva nudi uz primjere iz prakse.

Prijava na aktivnosti obavlja se:

- telefonom: 042 302 179 ili e-mailom: cisok-varazdin@hzz.hr

Kontakt osobe: Marijana Đuras, Sanja Ježić

Sudjelovanje na radionicama je BESPLATNO!