Radionice u veljači u organizaciji CPSRK-a i CISOK-a

Objavljeno: 20.01.2016

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) i Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) u utorak, 2. veljače 2016. godine organiziraju radionicu vezanu uz životopis i motivacijsko pismo te četvrtak 4. veljače 2016. godine radionicu na temu "Najčešća pitanja na razgovoru za posao". Rok za prijavu je srijeda, 25.01.2016. do 15 sati.

Zanima vas kako napisati dobar životopis i motivacijsko pismo? Želite sudjelovati na besplatnim radionicama te poboljšati svoje komunikacijske vještine i doznati o čemu sve treba voditi računa prilikom razgovora s potencijalnim poslodavcem?

Sve to možete saznati na karijernim radionicama koje organiziraju Centar za podršku studentima i razvoj karijera i Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK).

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) se bavi cjeloživotnim profesionalnim usmjeravanjem i razvojem karijere te je otvoren za sve građane. U Centru se provode razne aktivnosti vezane uz profesionalno usmjeravanje, samoprocjene, pisanje životopisa i zamolbi, razvoj karijere i mnoge druge. Više o samom Centru možete saznati na www.cisok.hr.

Radionice će, svim zainteresiranim, održati Sanja Ježić, prof. psihologije, viša stručna savjetnica u CISOK-u.

Radionica vezana uz životopis i motivacijsko pismo, održat će se u utorak, 02.02.2016. godine od 11:00 do 13:00 sat, u dvorani 4 (lab) gdje ćete imati priliku saznati kako pravilno napisati životopis na jasan i pregledan način. Za sudjelovanje na radionici molimo Vas da ispunite formu za prijavu s obzirom da je broj mjesta ograničen i da će se prijave zaprimati po redoslijedu javljanja.

Radionica je prilika da svoj životopis i motivacijsko pismo revidirate ili sastavite po prvi puta uz stručnu pomoć i podršku.

Odabir teme za drugu radionicu – 04.02.2016. u 11:00 sati

U četvrtak, 04.02.2016., temeljem forme za prijavu, organizirat će se još jedna radionica na temu „Najčešća pitanja na razgovoru za posao“, također u suradnji Centra za podršku studentima i razvoj karijera i Centara za informiranje i savjetovanje o karijeri. Molimo vas da se putem forme za prijavu prijavite ukoliko ste zainteresirani i za sudjelovanje na drugoj radionici.

Pripremate se za svoj prvi razgovor za posao? Ova radionica je prilika da uvježbate razgovor za posao uz stručno vođenje i povratne informacije savjetnice. Kako bi simulacija razgovora na radionici bila što realnija, sa sobom ponesite i natječaj na koji biste se voljeli prijaviti.

Radionica je namijenjena svima koji se žele dobro pripremiti za razgovor za posao. Sudionici će na radionici imati priliku čuti koja su to pitanja koja poslodavci obično postavljaju na razgovoru za posao te će uz stručnu pomoć moći pripremiti vlastite odgovore na navedena pitanja. Na kraju slijedi simulacija intervjua, tijekom koje će se u sigurnim uvjetima moći provjeriti svoju spremnost za kvalitetno predstavljanje potencijalnom poslodavcu.

Molimo sve zainteresirane da svoje sudjelovanje potvrde kroz online formu za prijavu: http://bit.ly/1SZhDw3Rok za prijavu je srijeda, 25.01.2016. do 15 sati.