Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK)

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) organizira radionicu za studente/mlade nezaposlene osobe s ciljem pružanja informacija o tome što poslodavci žele vidjeti u pripremljenom životopisu, nudi prikaz najčešćih pogrešaka u pisanju životopisa uz savjete kako ih izbjeći te pisanje vlastitih životopisa uz stručnu pomoć savjetnika u CISOK-u. Radionica će se održati 11.09.2013. u 17.00 sati u prostorima CISOK-a, na adresi Ivana Kukuljevića 12.

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) namijenjen je svim klijentima kojima je potrebna određena razina usmjeravanja u daljnjem razvoju vlastite karijere  te pomoć pri donošenju odluka o vlastitom profesionalnom razvoju.Svrha mu je povećati dostupnost i kvalitetu usluge cjeloživotnog  profesionalnog usmjeravanja te poticati uključivanje svih osoba zainteresiranih za unapređenje vještina za razvoj karijere. Djelatnici CISOK-a su stručnjaci društveno-humanističkog profila  posebno educirani za savjetovanje o karijeri, koji korisnicima daju  podršku u definiranju profesionalnih ciljeva  i pružaju pomoć u planiranju i usmjeravanju karijere – od prijelaza iz škole u školu, iz škole na posao ili s posla na posao.

CISOK svojim klijentima nudi raznovrsne usluge:

• samostalno pretraživanje informacija o zanimanjima, školovanju i zapošljavanju
  • korištenje računalnog programa za ispitivanje profesionalnih interesa „Moj izbor“
  • samoprocjena znanja i vještina
  • savjeti o profesionalnom usmjeravanju i razvoju karijere
  • sudjelovanje na organiziranim predavanjima, treninzima i radionicama
  • individualno profesionalno savjetovanje

CISOK je otvoren svakog radnog  dana od 08.00-20.00 sati na adresi:

Ul. Ivana Kukuljevića 12, Varaždin Tel: 042/302-179 E-mail: cisok-varazdin@hzz.hrwww.cisok.hr

CISOK je otvoren za sve građane i njegove usluge su besplatne – bilo da ste učenik, student, roditelj, nezaposlena ili zaposlena osoba, poslodavac, učitelj ili bilo tko drugi – djelatnici i prostor CISOK-a na usluzi su za sva pitanja i nedoumice vezane uz planiranje razvoj karijere.