CECIIS 2019 - izmještanje nastave četvrtak, 3. i petak, 4. listopada 2019.

Objavljeno: 30.09.2019

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte informaciju o organizaciji nastave u vrijeme održavanja konferencije CECIIS 2019 i Računalne igre.

PROMJENA MJESTA ODRŽAVANJA NASTAVE U VRIJEME ODRŽAVANJA KONFERENCIJE CECIIS 2019

• U srijedu 2. listopada 2019. nastava se neće izvoditi niti na jednom studiju (u Varaždinu)
  • U četvrtak 3. listopada 2019. nastava koja bi se trebala održati u dvoranama koje koristi CECIIS se izmješćuje u druge slobodne dvorane
  • U petak 4. listopada 2019. nastava koja bi se trebala održati u dvoranama koje koristi CECIIS i Računalne igre se izmješćuje u druge slobodne dvorane ili u druge termine (u dogovoru s predmetnim nastavnicima)

Raspored promjene mjesta održavanja nastave nalazi se u dokumentu koji je u prilogu maila.

Studenti će o promjeni rasporeda biti obaviješteni putem obavijesti na mrežnim stranicama fakulteta.

Pozivam predmetne nastavnike da dodano informiraju studente putem sustava za e-učenje.