Asistentica Aleksandra Sobodić obranila je doktorski rad

Objavljeno: 18.10.2021
obrana doktorskog Aleksandra Sobodić

U petak, 15. listopada 2021. godine, asistentica Aleksandra Sobodić obranila je doktorski rad naziva The impact of usability factors on continuance intention to use the system for acquisition and evaluation of digital competences in the domain of education (Utjecaj čimbenika upotrebljivosti na namjeru ponovnog korištenja sustava za stjecanje i vrjednovanje digitalnih kompetencija u domeni obrazovanja), izrađen pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Igora Balabana i prof. dr. sc. Andrine Granić.

Aleksandra Sobodić obranila je doktorski rad s ocjenom magna cum laude pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Dr. sc. Valentina Kirinić, redovita profesorica na Fakultetu organizacije i informatike, predsjednica
  2. Dr. sc. Tihomir Orehovački, izvanredni profesor na Fakultetu informatike u Puli, član
  3. Dr. sc. Dijana Plantak Vukovac, izvanredna profesorica na Fakultetu organizacije i informatike, članica

Čestitke dr. sc. Aleksandri Sobodić!