1. Student Tech Club u Varaždinu

Microsoft Student Partneri po prvi put u Varaždinu i to na našem Fakultetu organiziraju "Student Tech Club". Cilj ovog događaja je omogućiti studentima druženje oko Microsoftove tehnologije kroz predavanja i radionice te im na taj način proširiti horizonte i informirati ih o Microsoftovoj strani priče, što se nudi, čime se sve pojedinac može baviti i sl. Događaj će se održati 07.03. (četvrtak) u predavaonici D7 s početkom u 17:00 sati.

S obzirom da predavači STC-a mogu biti svi studenti, a ne samo MSP-ovi, događaj svakako može poslužiti kao prilika za dodatni razvoj prezentacijskih vještina i networkinga pojedinih studenata koji su za to zainteresirani. Teme predavanja su određene prema anketama provedenim putem Interneta i u živo na MTA certifikaciji pa bi samim time trebala biti prilagođena trenutnim interesima studenata.

Teme prvog STC-a su "Windows Server 2012" o kojem će pričati Microsoft MVP i Microsoft Certified Trainer Tomica Kaniški - tema drugog predavanja ide u tzv. "brand neutral" smjeru naziva "Računalne mreže u praksi" u sklopu kojeg će MSP pripravnici Filip Sabalić i Nikola Sedlar govoriti o mrežnoj infrastrukturi s velikim naglaskom na praksu i rješavanje konkretnih mrežnih problema. Govorit će i o svim iskustvima u postavljanju žičnih i bežičnih računalnih mreža. Za niti jedno od predavanja nije potrebno posebno predznanje.

Pozivamo sve znatiželjne studente da za sve dodatne informacije kao što su opisi predavanja i predavača pogledaju Facebook event: www.facebook.com/events/132196016953887/ ili da se jave voditelju STC incijative na renato.fajdiga@studentpartner.com.

Za sva buduća događanja pratite službenu Facebook stranicu Microsoft Student Partnera u Varaždinu: www.facebook.com/mspvz

Vidimo se u D7!