Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, dana 13. studenoga 2020. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

U nastavku je objavljen natječaj za program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Natječaj je produžen do 15. listopada 2020.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, dana 30. listopada 2020. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, dana 10. srpnja 2020. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

05.06.2020, 16:04

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Produljen je rok za prijave na natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktično-metodičko obrazovanje nastavnika do 10. listopada 2019. godine.

Prijave za novi ciklus obrazovnog programa 'Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje' (PPDMO), koji će započeti u listopadu 2019. godine na Fakultetu organizacije i informatike, primaju se do 25. rujna 2019. godine. Program je namijenjen osobama koje žele biti nastavnici predmetne nastave u osnovnim i srednjim školama, a više detalja o natječaju nalazi se u nastavku.

25.07.2019, 10:46