Pozivamo sve zainteresirane studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

25.09.2018, 15:11

Obavještavamo studente FOI-ja kako će Sveučilište u Zagrebu krajem listopada ili početkom studenoga objaviti natječaj za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu. Natječaj će biti namijenjen studentima koji žele ići na praksu u 2019. godini, odnosno u ljetnom semestru akademske godine 2018./19, a bit će otvoren 2-3 tjedna.

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

21.09.2018, 08:17

Objavljeni su rasporedi nastave za PITUP centre Križevci, Sisak i Zabok.

20.09.2018, 16:35

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2018./2019. godinu.

Srdačno Vas pozdravljamo na početku Vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike.

Partnersko sveučilište iz Amsterdama Hogeschool van Amsterdam (HvA) organizira hackaton u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin raspisuje Natječaj za upis studenata na poslijediplomske studije. Natječaj je otvoren do 30. rujna 2018. godine.

17.09.2018, 08:02

Svjetsko prvenstvo koje se održava u južnokorejskom Changwonu u disciplini zračna puška na 10 metara donijelo je našem studentu Miranu Maričiću brončanu medalju.

04.09.2018, 07:46

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2018./19. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.