Tridesetpetogodišnja tradicija međunarodne znanstvene konferencije CECIIS u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike

Međunarodna znanstvena konferencija o informacijskim i inteligentnim sustavima Central European Conference on Information and Intelligent Systems (CECIIS) već 35 godina na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike predstavlja ključnu 'platformu' razvoja znanstvenicima i istraživačima, koji se bave razvojem i primjenom metoda i tehnika u području informacijskih i inteligentnih sustava. Osnovana 1989. godine, konferencija CECIIS, koja se svake godine održava u Hrvatskoj stekla je hvalevrijedan kredibilitet u međunarodnoj znanstvenoj zajednici tijekom protekla tri i pol desetljeća. Njezina trajna tradicija ogleda se u sve većem sudjelovanju, broju prihvaćenih radova te porastu pratećih znanstvenih i stručnih aktivnosti.