FOI održao Dan otvorenih vrata - stigli maturanti iz cijele Sjeverozapadne Hrvatske

U sklopu ovogodišnje nacionalne manifestacije Festival znanosti, u četvrtak, 25. travnja 2024. od 12:00 do 14:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Pavlinska 2), sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, održan je Dan otvorenih vrata namijenjen maturantima te široj zainteresiranoj javnosti. Cilj Dana otvorenih vrata bio je upoznati učenike završnih razreda srednjih škola (prvenstveno 3. i 4. razreda), a potencijalno i naše buduće studente sa studijskim programima FOI-ja, koje maturanti mogu upisati nakon što polože ispite državne mature. Odaziv je maturanata, srednjoškolskih nastavnika, pa čak i roditelja bio je velik, a stigli su s područja cijele Sjeverozapadne Hrvatske!

Dan otvorenih vrata okupio srednjoškolce Sjeverozapadne i Središnje Hrvatske

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je u četvrtak, 27. travnja 2023., održao svoj DAN OTVORENIH VRATA (DOV 2023). Nakon višegodišnje pauze zbog pandemije koronavirusa i održavanja događanja isključivo online, ovogodišnje izdanje DOV-a održano je uživo, na lokaciji FOI 1 (Pavlinska 2) i FOI 3 (Vila Oršić). Program je bio dio nacionalne manifestacije Festival znanosti 2023.