Usavršavanje u području javne nabave (26. travnja 2024. godine)

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike dana 26. travnja 2024. godine organizira program jednodnevnog usavršavanja u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (16.2.2024. - 9.3.2024.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pisanom ispitu koji provodi tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (16. veljače 2024. godine)

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike dana 16. veljače 2024. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (26.1.2024. - 17.2.2024.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pisanome ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (od 8. do 30. rujna 2023.)

Usavršavanje u području javne nabave (23. siječnja 2023. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 23. siječnja 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (19. prosinca 2022. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 19. prosinca 2022. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (9.9.2022. - 1.10.2022.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (7. srpnja 2022. godine)
novac i olovke

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 7. srpnja 2022. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

03.06.2022, 15:44
Usavršavanje u području javne nabave (01. travnja 2022. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u petak, 1. travnja 2022. godine, organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.