Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP, diplomske studije informatike, diplomski studij EP i stručni studij PITUP Varaždin.

Zbog održavanja Tjedna karijera, u tjednu od 19. do 20. listopada 2017. godine,  doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima.

Obavještavamo studente Fakulteta organizacije i informatike kako će Sveučilište u Zagrebu uskoro raspisati natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu. Objava natječaja je planirana za studeni 2017., natječaj će biti otvoren 2-3 tjedna, a odlazak na praksu će biti moguć od 1. siječnja 2018.

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij (Master's degree) u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti, SAD.

Objavljene su rang liste za upis na diplomske studije informatike i diplomski studij "Ekonomika poduzetništva" te za upis u razlikovnu godinu diplomskih studija.

19.09.2017, 15:28

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomika poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Poštovani studenti, podjela indeksa za brucoše vršiti će se na predavanjima prvi tjedan nastave. Indeksi 1. godine diplomskih studija, svih ponavljača i studenata viših godina na preddiplomskim i diplomskim studijima vršiti će se nakon 15.10.2017. također na predavanjima. Točni datumi biti će objavljeni naknadno.

Produljen je rok za predaju natječajnih radova (osmišljavanje vizualnoga identiteta Smotre Sveučilišta u Zagrebu) do ponedjeljka 28. kolovoza 2017. zbog nedovoljnoga broja prijavljenih prijedloga, odnosno radova!

Poštovani studenti, obavještavamo Vas da su svi nepodignuti obrasci za smještaj u studentski dom, u dogovoru s gđom Ružicom Posavec, poslani u Studentski centar Varaždin.