Svečane promocije promovenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu bit će održane u petak, 17.  i subotu, 18. siječnja 2020. u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin. Ukupno će biti promoviran 501 student, i to 89 studenata Preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 187 studenata Preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi, zatim 64 studenta Diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 69 studenata Diplomskog studija Informatika te 92 studenta Stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

U srijedu, 11. prosinca 2019. godine, od 10:00 sati, Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja organizira posjet poduzećima Computer Systems i ecx.io u Varaždinu. Posjet je otvorena za studente svih godina i smjerova studija, no posebno pozivamo studente završne godine preddiplomskog i studente diplomskih studija, koje očekuje skorašnji ulazak na tržište rada, da se prijave za posjet. Posjet uključuje kratka predavanja kroz koja će zaposlenici studentima predstaviti poslovanje i karijerne prilike.

Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Zbog održavanja Dana međunarodne suradnje, 10. i 11.5.2018., doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima

Od ove akademske godine (ak. 2017./18.) Fakultet organizacije i informatike organizira pripremu/edukaciju studenata za izradu završnog/diplomskog rada. Prisustvovanje ovim pripremama je obavezno za sve studente koji ove akademske godine upisuju završni/diplomski rad.

Na Fakultetu organizacije i informatike održane promocije studenata sa sveučilišnog diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i informatičkih diplomskih studija te stručnog preddiplomskog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP).

22.01.2018, 10:55

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2017./2018.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Fond za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata raspisao je Natječaj za dodjelu stipendija u školskoj odnosno akademskoj 2017./2018. godini.

Danas, u utorak, 28. studenoga 2017. godine u 11 h, objavljene su  rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.

Zbog povećanog interesa studenata za Pripremu studenata za izradu završnog/diplomskog rada organizira se još jedan termin radionice: 5.12.2017. od 18 do 20 sati, dv 1, FOI1, Pavlinska 2, Varaždin. Molimo da se prijavite na sljedećem linku https://events.foi.hr/event/public/show/1219.