Početak nastave u novoj akademskoj godini 2022./2023.

Poštovane kolegice i kolege, objavljen je novi akademski kalendar za sve studije FOI-ja za akademsku godinu 2022./2023. Početak nastave predviđen je za 3. listopada 2022.

Promocije prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. srpnja 2022. godine u HNK Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Promovirano 538 FOI-jevih prvostupnika/ca i magistara/ica

U petak i u subotu, 1. i 2. srpnja 2022., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te stručnih prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 538 promovenata.

Rotary Club Varaždin dodijelio nagrade za izvrsnost i studentima FOI-ja
Nagrađeni studenti - Rotary Club

Na prigodnoj svečanosti u Županijskoj palači, dodijeljene su Nagrade za izvrsnost prof dr. sc. Franjo Ruža Rotary Cluba Varaždin. Ove ih je godine dobilo 12 učenika srednjih škola i 15 studenata, a među kojima su i studenti i studentice Fakulteta organizacije i informatike.

Raspored kolokvija za ljetni semestar 2021./2022.
Raspored kolokvija 2022

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru akademske godine 2021./2022. za preddiplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Organizacija nastave od 21. ožujka 2022. godine
Covid mjere van snage

Sukladno novim Preporukama HZJZ obavještavamo studente kako će se nastava od 21. ožujka 2022. godine provoditi u kontaktnom obliku. Sukladno novoj organizaciji nastave bit će potrebne izmjene zbog prelaska na kontaktni oblik nastave. Više pročitajte u nastavku.

Odluke o održavanju nastave u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022.

Na Fakultetskom vijeću, donesene su odluke vezane uz održavanje nastave u ljetnom semestru (dostupne na stranicama FOI).

Prilika za dodatno obrazovanje - 50 tečajeva za studente za 50 godina Srca

Prijavite se za obrazovnu akciju "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca" računskog centra Srce. Akcija je namijenjena studentima visokih učilišta svih razina studija. Obrazovnom akcijom Srce omogućava studentima besplatno pohađanje jednog od pet tečajeva za koje se inače plaća naknada.

VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022.
nastava covid-19

Predavanja i seminari na Fakultetu na preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijima i preddiplomskom stručnom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022. će se izvoditi na daljinu korištenjem informacijsko komunikacijskih alata. Vježbe će se održavati kontaktno na Fakultetu osim za grupe koje su u rasporedu predviđene za održavanje na daljinu za visokorizične skupine nastavnika i studenata.

Pozvana predavanja s ciljem zaštite i brige o mentalnom zdravlju
Monika Melnjak

Poštovane kolegice kolege! Željeli bismo Vas informirati da će se u srijedu 24. 11. u 13.00 sati, četvrtak 25. 11. u 17.00 sati te u utorak, 30. 11. u 11.00 sati održati pozvano predavanje psihologinje Monike Melnjak pod nazivom „PROMJENOM AUTOMATSKIH MISLI DO REDUCIRANJA ANKSIOZNOSTI“.