Pozvano predavanje: Jagor Čakmak, Cybersecurity Manager, Rimac Technology

Pozvano predavanje na kolegiju Sigurnost informacijskih sustava održat će Jagor Čakmak, Cybersecurity Manager u tvrtku Rimac Technology u ponedjeljak, 15. travnja 2023. na FOI 2. Tema predavanja je "Izazovi i rješenja u auto industriji u području računalne sigurnosti".

Pozvano predavanje doc. dr. sc. Nikice Daraboša, opunomoćenog ministra u Stalnoj misiji RH pri UN-u i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji

Velika nam je čast pozvati sve zainteresirane studentice i studente kao i djelatnike na pozvano predavanje koje će održati opunomoćeni ministar u Stalnoj misiji Republike Hrvatske pri Ujedinjenim narodima i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji, doc. dr. sc. Nikica Daraboš u četvrtak, 04. travnja 2024. godine s početkom u 15:30 sati putem BBB sustava. Tema predavanja je „Digitalna inkluzija u zdravstvu“.