Predavanje dizajnera iz tvrtke UX Passion

Pozivamo vas na predavanje g. Hrvoja Bielena i g. Andreja Antolovića, vizualnih i UX dizajnera iz tvrtke UX Passion. Pozvano predavanje održat će se u okviru predmeta Multimedijski sustavi 20.12.2016. godine u 12:15 sati u dvorani 3, 2. kat, zgrada FOI 1, s predviđenim trajanjem od 90 minuta.

15.12.2016, 13:40
Promocija prvostupnika i magistara informatike

U petak 9. prosinca 2016. godine u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin održat će se 9. promocija sveučilišnih prvostupnika informatike (108 promovenata) i 7. promocija sveučilišnih magistara informatike (98 promovenata).

01.12.2016, 16:08
Prihvaćene i odbačene kandidature za predstavnike Studentskog zbora FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Poziv na dan studentskog savjetovanja na FOI-ju - „Dođi i pitaj – po faksu ne skitaj!“

U ponedjeljak, 21. ožujka 2016. od 13 do 16 sati održat će se prvi po redu dan studentskog savjetovanja „Dođi i pitaj – po faksu ne skitaj!“. Radi se o događaju koji su zajedničkim naporima kreirali prodekanica za nastavu, doc.dr.sc. Renata Mekovec i Centar za podršku studentima i razvoj karijera s ciljem pružanja institucionalne podrške studentima na repetitivnoj bazi (planirano je jednom na mjesec – ovisno o interesu i odazivu studenata).