„BITNO“ – Izložba starih računala, računalne opreme i virtualna retroigraonica

U palači Sermage Gradskog muzeja Varaždin (GMV) otvorena je Izložba starih računala, računalne opreme i virtualna radionica pod nazivom BITN0, autora Siniše Švogera. Suorganizatori izložbe su i Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Sveučilište Sjever i Gradski muzej Varaždin, a podršku pruža i telekomunikacijska tvrtka Magic Net. Prilikom otvorenja izložbe, u srijedu, 17. siječnja 2024., izložba je privukla značajan broj posjetitelja, zaljubljenika u računalnu tehnologiju i sve one koji se s nostalgijom prisjećaju starih računala, igračih konzola i drugih eksponata koji su izloženi u Varaždinu. Izložbu je otvorila dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, koja je pozvala sve da razgledaju i tematsku izložbu o povijesti informatike na FOI-ju (Pavlinska 2).

Predstavljanje knjige Upravljanje rizicima: teorijski koncepti i primjena u poslovnoj praksi

Čast nam je pozvati Vas na predstavljanje knjige „Upravljanje rizicima: teorijski koncepti i primjena u poslovnoj praksi“ autorica prof. dr. sc. Danijele Miloš Sprčić (Ekonomski fakultet u Zagrebu) i dr. sc. Ivane Dvorski Lacković (Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu) koje će se održati 6. lipnja 2023. godine na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu u 12:00 sati (dvorana 3).

Potpisan Ugovor o korištenju Digitalne knjižnice Knjižnično dokumentacijskog centra Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Na Fakultetu organizacije i informatike, 25. kolovoza 2021., dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep i dekan EFZG-a prof. dr. sc. Jurica Pavičić potpisali su Ugovor o korištenju Digitalne knjižnice Knjižnično dokumentacijskog centra Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.