Objavljen Natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti u ak. god. 2024./2025.

Objavljen je natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE ZNANOSTI.

Najava 31. radionice za doktorande

U petak, 12. siječnja 2024. s početkom u 14:00h održat će se putem BBB sustava 31. radionica za doktorande. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom „Veliki jezični modeli i alati za generiranje teksta“ koje će održati prof. dr. sc. Ana Meštrović (Sveučilište u Rijeci, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija). Nakon pozvanog predavanja doktorandice i doktorandi će prezentirat svoje istraživačke ideje.