Objavljen Natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti u ak. god. 2024./2025.

Objavljen je natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE ZNANOSTI.

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij "Informacijske znanosti"

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij „Informacijske znanosti“ za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.