Karijera nakon FOI-ja: Marko Štajcer

Svoju priču o izgradnji karijere nakon FOI-ja podijelio nam je i Marko Štajcer, direktor odjela Inovacije i razvoj u jednoj od najprosperitetnijih IT tvrtki u Hrvatskoj, u Poslovna inteligencija. Marko je naš FOI alumni student, koji je 2008. godine diplomirao na studiju informatike. Više pročitajte u nastavku...

17.09.2020, 14:59
Anketa o zapošljivosti FOI alumnija

Dragi FOI alumni studenti, Fakultet organizacije i informatike želi ojačati FOI alumni mrežu i uspostaviti dugoročnu suradnju te povezanost FOI alumnija s Fakultetom. Kroz projekt Study4Career prikupljamo povratne informacije alumnija s ciljem unaprjeđenja kvalitete studijskih programa i stručne prakse. Molimo alumni studente koji su upisali FOI 2005. godine da nam ispune anketu u nastavu i pomognu pri unapređenju kvalitete studijskih programa i stručne prakse.

14.07.2020, 09:04