Anketa o zapošljivosti FOI alumnija

Objavljeno: 14.07.2020

Dragi FOI alumni studenti, Fakultet organizacije i informatike želi ojačati FOI alumni mrežu i uspostaviti dugoročnu suradnju te povezanost FOI alumnija s Fakultetom. Kroz projekt Study4Career prikupljamo povratne informacije alumnija s ciljem unaprjeđenja kvalitete studijskih programa i stručne prakse. Molimo alumni studente koji su upisali FOI 2005. godine da nam ispune anketu u nastavu i pomognu pri unapređenju kvalitete studijskih programa i stručne prakse.

Jedna od novina koju pilotiramo je i uvođenje stručne prakse kroz tzv. job shadowing model na preddiplomskom studiju Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. Jako nam je važno čuti povratne informacije od onih koji su obrazovni proces već završili i imaju iskustvo sudjelovanja na tržištu rada.

OVDJE se nalazi upitnik o iskustvu studiranja na FOI-ju, prvom zaposlenju i trenutnom radnom mjestu. Vrijeme ispunjavanja ankete u prosjeku je 12 minuta. Sudjelovanje svakog pojedinog alumnija nam je od velike važnosti jer će nam odgovori pomoći u pružanju bolje podrške studentima FOI-ja.

U svrhu uključivanja što većeg broja alumnija u ovo istraživanje, bilo bi nam od izuzetne važnosti da znamo čiji odgovori su zaprimljeni. S obzirom da nam je cilj i ojačati FOI alumni mrežu, ljubazno molimo da nam ostavite svoje kontakt podatke kako bismo Vas mogli informirati o rezultatima istraživanja te također o budućim inicijativama za FOI alumnije.

Sve informacije koje podijelite s nama analizirat će se i prezentirati samo u zbirnom obliku te će se koristili isključivo u svrhu praćenja i poboljšanja obrazovnog procesa na FOI-ju te u svrhu kreiranja mreže FOI alumnija i uspostavljanja dugoročnijih veza alumnija s Fakultetom.

Unaprijed zahvaljujemo na vašem vremenu i doprinosu!