Odluka vezana uz organizaciju studiranja studenata sa prebivalištem u Sisačko - moslavačkoj županiji

Poštovane studentice i studenti, dana 31. prosinca 2020. godine, na temelju zaključaka Uprave Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta donijela je odluku vezanu uz organizaciju studiranja studenata na svim studijskim smjerovima sa prebivalištem u Sisačko – moslavačkoj županiji zbog razornih potresa koji su pogodili navedeno područje.

Psihološko savjetovanje na daljinu - coronavirus i potres

Dragi/e studenti/ce, za studente/ice Fakulteta organizacije i informatike koji su pretjerano uznemireni novonastalom situacijom izazvanom coronavirusom ili potresom, uvodi se mogućnost psihološkog savjetovanja telefonom ili putem Skype-a ponedjeljkom 10:00-12:00 h ili bilo koji drugi dan uz prethodnu najavu (mob. 091 3390 839, Skype violetavh1 - psihologinja Violeta Vidaček Hainš).

30.12.2020, 19:31
Europska agencija za globalne navigacijske satelitske sustave nagradila tim s FOI-ja
Izvor slike: https://www.netokracija.com/

Tim koji čine jedan FOI-jevac, student Luka Klaužer i tvrtka proizašla s ovog fakulteta, Zero Molecule, osmislio je DotHub, rješenje za aktiviranje rampi koje precizno locira vozila uz pomoć satelitske navigacije Galileo. Svrha samog natjecanja je promocija europskog satelitskog sustava za navigaciju Galileo koji je puno kvalitetnija konkurencija američkom GPS sustavu. Izvor slike: netokracija.com

29.12.2020, 18:34
Sretni blagdani

Poštovane studentice i studenti, Uprava i djelatnici Fakulteta organizacije i informatike žele vam sretan Božić te sretnu i uspješnu novu 2021. godinu! Božićni i novogodišnji praznici počinju 24. prosinca 2020. godine, a nastava počinje 7. siječnja 2021. prema rasporedu.

22.12.2020, 13:55
VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 7. siječnja do 31. siječnja 2021.

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 7. siječnja do 31. siječnja 2021. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).

Čestitka Knjižnice FOI-ja

Svim korisnicima Knjižnice FOI-ja želimo zdravlje i sreću kroz blagdansko vrijeme i puno uspjeha u Novoj 2021. godini!

Vaši knjižničari

22.12.2020, 10:25
Radno vrijeme Knjižnice

Poštovani korisnici,

Knjižnica će kroz blagdansko vrijeme biti zatvorena od 24. prosinca 2020. do 6. siječnja 2021. godine.

Radno vrijeme će od 7. siječnja 2021. biti od 7:00 do 17:00 sati.

Radujemo se ponovnom susretu!

22.12.2020, 09:26
Natječaj za izbor dva suradika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz web tehnologije i razvoj web aplikacija na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti i Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž)  u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poduzetništvo na Katedri za gospodarstvo (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu).

21.12.2020, 11:36
Rok za ispunjavanje studentske ankete o percepciji izvođenja nastave

Poštovane studentice i studenti, kako bi se dobile povratne informacije vezano uz percepciju kvalitete nastave s ciljem njezinog unaprjeđenja, rok za ispunjavanje ankete je produljen do 23. prosinca 2020., do kraja dana. Više možete pročitati u vezanoj vijesti.