Akademski pjevački zbor FOI-ja echo chorus traži nove članove

Studentice i studenti, Akademski pjevački zbor FOI-ja (echo chorus) vas poziva da se priključite zborskom pjevanju i postanete dio zbora! Više informacija u nastavku.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2023.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, u srijedu i četvrtak 29. i 30. ožujka 2023. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

LUMEN Data Science natjecanje

U tijeku su prijave za LUMEN Data Science natjecanje. To je edukativno studentsko natjecanje u obradi i dubinskoj analizi velikih količina podataka i izradi Big Data rješenja. Studenti kroz svoja rješenja pronalaze korisno znanje i informacije iz velikih količina strukturiranih i nestrukturiranih podataka pritom koristeći različite statističke metode i tehnike strojnog učenja i umjetne inteligencije.

Početak prijava za projekt LUMEN Business studentske udruge eSTUDENT

LUMEN Business edukativno je natjecanje namijenjeno studentima/icama u rješavanju poslovnih slučajeva u Hrvatskoj i regiji. Cilj natjecanja je ostvarivanje suradnje između proaktivnih studenata/ica i poduzeća u izradi praktičnih rješenja. Studenti/ice na kreativan način samostalno razvijaju ideje i praktična rješenja na zadanu temu, te pokazuju svoje znanje i talent.

U tijeku je natjecanje '2, 1, 0 kodiraj!' na FOI-ju

Redakcija studentskog lista STAK Fakulteta organizacije i informatike već peti put zaredom provodi '2, 1, 0 kodiraj!' natjecanje. Radi se o natjecanju programerskog tipa na koje se mogu prijaviti svi studenti FOI-ja.