Zimska debata udruge AMAC FOI

Objavljeno: 03.12.2019

Poštovane studentice, poštovani studenti, udruga diplomanata AMAC-FOI za kraj kalendarske godine donosi novu debatu na temu izrade web aplikacija. Debata Microsoft ASP.NET vs. Oracle APEX će biti održana u srijedu, 11. prosinca 2019. godine, u Info chill zoni s početkom u 18:00 sati. Više detalja u nastavku...

ASP.NET stranu branit će Ivica Bes i Dino Kalamari, dok će Oracle APEX zagovarati Domagoj Maraković i Luka Brumec. Dođite i pogledajte sukob iskusnih stručnjaka te OSVOJITE VRIJEDNU NAGRADU!

Svoj dolazak molimo potvrdite putem Facebook događaja ili prijavom putem FOI EVENTS sustava.

Tijekom debate bit će omogućeno glasovanje za omiljenu stranu, a za najsretniju studenticu ili studenta poduzeće Međimurje IPC osiguralo je vrijednu nagradu – Logitech Lightsync Gaming Gaming G635 7.1 slušalice!

Kako bi se sukobljene strane pomirile nakon debate organizirano je i neformalno druženje uz besplatna pića i hranu.

Vidimo se!