WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente

Objavljeno: 23.09.2022

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira Welcome week – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente koji će na FOI-u studirati u zimskom semestru ak. godine 2022/2023. Program će se održati u razdoblju od 26. do 30 rujna 2022. godine.

FOI Tjedan dobrodošlice organiziran je u svrhu upoznavanja stranih studenata s nastavnim osobljem i studentima te kako bi im predstavili sam fakultet i grad Varaždin.

Osim pozdrava, uvodne prezentacije o FOI-ju i predstavljanja predmeta na engleskom, za studente organizirano niz neformalnih aktivnosti poput turističkog razgledavanja Varaždina, radionice hrvatskog jezika te odlazak na paintball kako bi se zabavili, ali i bolje upoznali. Cijeli program nalazi se u nastavku.

Studentima koji dolaze s Epitech, University of Porto, Karlsruhe Institute of Technology i ODISEE želimo toplu dobrodošlicu na FOI, a zainteresirane nastavnike i studente FOI-ja pozivamo da nam se pridruže.