Pozivamo Vas na predavanja gostujućih profesorica sa sveučilišta u SAD-u i Nizozemskoj, prof. dr. sc. Victorie Appatove, University of Cincinnati i Andreia Carita, Amsterdam University of Applied Sciences koje će se održati u sklopu predanja na predmetu Pregovaranje u međunarodnom okruženju, a dio je programa FOI International Days 2021.

Drage studentice i studenti, ovom prilikom vas pozivamo da nam se pridružite na virtualnim Danima međunarodne suradnje - FOI International Days 2021 koji će se održati 20. i 21. svibnja 2021. godine.

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu, organizira radionicu o Digitalnoj transformaciji!

Pozivamo sve zainteresirane nastavnike, studente i nenastavno osoblje Fakulteta organizacije i informatike da nam se pridruže u čevrtak i petak, 20. i 21. svibnja 2021. na danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2021.

Sporazumi su sklopljeni sa Sveučilištem Oulu (Finska), Sveučilištem Deusto (Španjolska) i Koc sveučilištem u Istanbulu (Turska). Ovi bilateralni sporazumi predviđaju razmjenu studenata i nastavnika kroz Erasmus+ program mobilnosti.

U ponedjeljak 17.5. u 16 sati, Filip Hercig, osnivač Mundus-a (Education with Mundus), održat će pozvano predavanje u sklopu nastave na predmetu Mala i srednja poduzeća u Europskoj uniji za studente diplomskog studija Ekonomike poduzetništva i za studente preddiplomskog studija Informacijskih sustava – Poslovni sustavi, u sklopu predmeta Poslovno planiranje i projekti.

12.05.2021, 17:27

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u ŠVICARSKOJ za RAZVOJ DIGITALNIH VJEŠTINA (tzv. “TRAINEESHIP IN DIGITAL SKILLS”) u okviru programa Erasmus+ (KA107) za razdoblje mobilnosti od 21. lipnja 2021. do 30. Travnja 2022.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 30. lipnja 2021. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

U sklopu Festivala znanosti „Kultura znanosti“ i radionice za djecu predškolske i rane školske dobi „Što računala znaju o dvorcima?“, organizirana je zanimljiva izložba dječjih likovnih radova.

11.05.2021, 14:15

Tvrtka Elsevier je najavila Paneuropsku korisničku konferenciju SciVal i Scopus koja će se održati online od 18. do 20. svibnja 2021. godine.
Konferencija je namijenjena svim korisnicima baze podataka Scopus i platforme SciVal u Europi.
Cilj konferencije je razmjena praktičnih iskustava i znanja, optimiziranje korištenja navedenih e-izvora, pronalaženje mogućnosti za ostvarivanje suradnje s drugim akademskim i znanstvenim ustanovama.
Program konferencije i obrazac za prijavu sudjelovanja možete pronaći ovdje.

11.05.2021, 13:03