Udruga diplomanata AMAC-FOI i CPSRK FOI organiziraju prvi FOI kviz

Objavljeno: 25.01.2017

Potaknuti željom da se okupe i druže FOI alumniji, studenti, djelatnici i prijatelji Fakulteta organizacije i informatike, udruga diplomanata AMAC-FOI i Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI organiziraju prvi FOI kviz.

Kviz će se održati u petak, 27. siječnja 2017. godine s početkom u 18.30 sati u caffe baru Fakulteta, poznatijem pod imenom „Rupa“. Osim pitanja iz općeg znanja bit će i nekoliko prigodnih pitanja vezanih uz sam Fakultet te njegove studijske smjerove - informatiku i ekonomiju.

Za sudjelovanje na kvizu uplaćuje se 30 kn po osobi, a iznos uključuje godišnju članarinu u udruzi AMAC-FOI, jedno piće i grickalice. Ako ne želite postati član, umjesto članarine uplaćujete kotizaciju. Članovi Udruge koji su već platili članarinu za 2017. godinu ne plaćaju sudjelovanje na kvizu.

Svoje timove od 3 do 5 članova možete prijaviti na mail sandra.lovrencic@foi.hr do četvrtka, 26. siječnja, a broj timova ograničen je na 15. Osim dobrog društva i zabavnih pitanja, za prva tri tima osigurane su i nagrade.

Napomena: Uplatiti možete na licu mjesta ili na žiro račun Udruge HR1523400091110718829 uz predočenje potvrde o uplati pri dolasku. Osobe koje se žele učlaniti u AMAC-FOI neka u opis plaćanja navedu "članarina", a ostali "kotizacija".