Tribina za studente - 18.veljače 2020.

U utorak, 18. veljače 2020. godine u 11.00 sati u dvorani 1 na FOI 1 bit će održana tribina za studente na kojoj će biti predstavljene izmjene pravilnika o studijima i nove odluke vezane uz ispitne rokove te kriterije i kompetencije za upis na diplomski studij. Predviđeno trajanje tribine je 1 sat.

Na tribini će biti prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, prodekanica za nastavu i studente,  prof. dr. sc. Dragutin Kermek, prodekan za studijske programe, Tatjana Zrinski, univ. spec. iur, tajnica Fakulteta te Nataša Barič, inf., voditeljica referade.

Pitanja za tribinu mogu se poslati i unaprijed prodekanici za nastavu i studente na mail sandra.lovrencic@foi.unizg.hr, najkasnije do ponedjeljka, 17. veljače 2020. godine do 18.00 sati.