Student FOI-a, Mihael Brenko osvojio 33. mjesto na natjecanju Cisco akademija NetRiders

Mihael Brenko, student Fakulteta organizacije i informatike, na regionalnom natjecanju Cisco akademija NetRiders iz 40 zemalja EMEA regije (Europa, Bliski istok, Afrika) osvojio je 33. mjesto u ukupnom poretku od 149 natjecatelja.

Natjecatelji uključuju najbolje plasirane kandidate iz regionalnih NetRiders natjecanja svake zemlje EMEA regije. Natjecanje se sastojalo od rješavanja teorijskog i praktičnog dijela računalnih mreža, a obuhvaća poznavanje rada računalnih mreža i rada na Cisco opremi.

Također, na regionalnom natjecanju NetRiders Hrvatska na kojem se natječu najbolji polaznici Cisco akademija iz cijele Hrvatske, kolega Brenko je osvojio 3. mjesto. Čestitamo!