Stipendija za studij na Georgia Institute of Technology - ak. god. 2018./2019.

Objavljeno: 09.10.2017

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij (Master's degree) u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti, SAD.

Stipendije se dodijeljuju za sljedeća područja:

• industrial engineering
  • information and computer science
  • electrical engineering
  • biotechnology
  • biomedical engineering
  • aerospace.

Za stipendiju se mogu natjecati kandidati sa završenim preddiplomskim studijem, s izvrsnim akademskim postignućima, dobrim znanjem engleskog jezika (TOEFL test prema Georgia Tech standardima, v. http://www.grad.gatech.edu/international-students-toefl) uz uvjet da zadovoljavaju sve kriterije na izabranom smjeru na Georgia Tech, što uključuje i položen GRE test.

Zainteresirani kandidati trebaju do zaključno ponedjeljka 30. listopada 2017. na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Ured za međunarodnu suradnju, Trg Republike Hrvatske 14, 10 000 Zagreb.

Više možete pročitati u dokumentu natječaja,

ili na službenim stranicama Sveučilišta u Zagrebu.