Start up projektni tim

Poštovane studentice i studenti, firme Conecto d.o.o. i RoosterBee interactive studio traže šest studenata za Start up projektni tim. Radit će se igre za iOS platformu u Unity3D, Cocos3D ili sl. engineu. Otvorena su mjesta za 2-3 programera, 2 3D modelera i 2 2D artista.

Zadaća po cjelinama:

• Programeri - Engine / moduli za igru /
  • 3D - izrada low poly modela / level design / detalji /
  • 2D - GUI / teksture / Ikone, Credits

Radit će se u Varaždinu u Tehnološkom parku. Prostor je osiguran i tamo je radno mjesto. Radno vrijeme prema dogovoru: uskladit će se da svi mogu biti prisutni i radit će se 2-3 mjeseca. U tom periodu će se napraviti dvije igre. Stavit će ih na iStore, zarada se dijeli prema ugovoru.    Ugovori se potpisuju poslije podjela u timove i rad počinje tokom veljače 2013.  Rad na projektu se može koristiti i kao stručna praksa.   Uvjeti:

• pouzdan i odgovoran student koji se drži dogovora i tjednih ciljeva
  • iskustvo i solidno znanje cjeline za koju se prijavljuje
  • mogućnost dolaska na radno mjesto

Zainteresirani se mogu javiti na bernik.velv@gmail.com sa svojim portfoliom / radovima / znanjima ili bilo čime što smatrate relevantnim za selekciju kandidata.