Srce DEI 2017 konferencija

Objavljeno: 01.03.2017

5. travnja 2017. godine održati će se konferencija pod nazivom "Dani e-infrastrukture 2017." (Srce DEI 2017) u Zagrebu (City Plaza Centar, bivši Hypo centar).

Konferencija okuplja stručnjake koji se bave planiranjem, implementacijom i primjenom novih informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, napredne korisnike takvih tehnologija ali i sve one koje takve tehnologije profesionalno interesiraju.Program konferencije se sastoji od niza predavanja, rasprava i radionica vezanih uz aktualne izazove, ali i planove i mogućnosti primjene informacijskih i komunikacijskih tehnologija u modernom obrazovanju i znanosti. Okosnica programa su dva pozvana predavanja koja pripremaju ugledne stručnjakinje:

• Ingrid Melve, voditeljica programa eCampus, UNINETT, Norveška
  • Airina Volungevičienė, direktorica Instituta za inovativne studije Sveučilišta Vytautas Magnus, Litva i predsjednica organizacije EDEN (European Distance and E-Learning Network), Velika Britanija

Dan prije same konferencije, 4. travnja 2017., u zgradi Srca održat će se šest radionica koje su pripremljene za sudionike DEI 2017.Više možete pročitati na službenoj Web stranici Konferencije.