Sastanak sa studentima koji pružaju vršnjačku potporu i studentima s invaliditetom

Poštovane kolegice i kolege, na Fakultetu organizacije i informatike će se u petak, 7.6.2013. u sklopu kolegija "Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom", održati evaluacijski i supervizijski sastanak sa studentima koji pružaju vršnjačku potporu i studentima s invaliditetom.

Ovim putem želimo srdačnu dobrodošlicu našim dragim gostima - prof.dr.sc Leili Kiš-Glavaš s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Valentini Novak, dipl.soc.rad i Marijani Žitnik Sedakdipl. soc. rad iz Ureda za studente s invaliditetom i studentima iz Zagreba!

Pozivamo i zaposlenike i studente FOI-a da nam se pridružite na druženju nakon sastanka i obilasku gradom u petak, 7. lipnja u 17.00 h (sastanak je ispred dv 7, FOI 1, Pavlinska 2).

Veselimo se vašem dolasku.

Dadatne informacije možete naći na web stranicama Ureda za studente s invaliditetom.