Sastanak na temu suradnje sa Sveučilištem Cincinnati iz SAD-a

O mogućnostima suradnje sa Sveučilištem Cincinnati / University of Cincinnati, UC, OH, SAD na informativnom sastanku u utorak, 4. lipnja 2019., na FOI-ju je govorila doc. dr. sc. Whitney Westrich sa spomenutog Sveučilišta.

Cilj sastanka bio je prezentirati Sveučilište Cincinnati te informirati sve dionike o mogućnostima suradnje u okviru programa “Study Abroad Croatia: Business Law & Ethics- International Negotiations & Dispute Resolution“ / Lindner College of Business.

Kontakti  s UC su ostvareni temeljem bilateralnog međusveučilišnog ugovora o suradnji, koji je na prijedlog Fakulteta organizacije i informatike prvi puta potpisan 2013. godine. Bilateralni međusveučilišni sporazum je u međuvremenu prerastao u strateško partnerstvo.