Rezultati sportskih igara Sindikata znanosti

Još jednom, članovi sindikata Fakulteta sa sporskih igara Sindikata znanosti, vratili su se okićeni medaljama. U ovoj epskoj borbi, naši su predstavnici osvojili pet zlatnih i dvije srebrne medalje.

Ekipa FOI se vratila s 13. sportskih igara Sindikata znanosti (Solaris 08. - 12.06), na kojima je, po tradiciji, ostvarila odlične rezultate:

• Nataša Barić - 1. mjesto stolni tenis žene pojedinačno, 1.mjesto stolni tenis žene parovi, 1. mjesto stolni tenis mješoviti parovi
  • Nataša Barič, Vesna Šamec, Jelena Miko, Iva Gregurec, Martina Tomičić Furjan - 1. mjesto u povlačenju konopa za žene
  • Robert Garafolić - 1. mjesto pikado muški
  • Vesna Šamec - 2. mjesto cross
  • Iva Gregurec - 2. mjesto plivanje
  • Martina Tomičić Furjan, Iva Gregurec - 2. mjesto bela

Čestitamo svim osvajačicama/osvajačima medalja i ostalima koji su sudjelovali na igrama i predstavljali naš Fakultet.