Zaposlenici FOI-ja nastupli su na 17. sportskim igrama Sindikata znanosti

I ove godine ekipa Fakulteta organizacije i informatike nastupila je na Sportskim igrama Sindikata znanosti. Kao i svih prethodnih godina ekipa FOI-ja je uspješno predstavila Fakultet osvojivši brojne pehare i medalje.

Sportske igre Sindikata znanosti održale su se u Rovinju od 10. do 14. lipnja 2015. Zaposlenici FOI-ja nastupili su ove godine u stolnom tenisu, nogometu, odbojci na pijesku, plivanju, veslanju na dasci, pikadu, crossu i beli. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u raznim sportovima, a posebno osvajačima medalja:

Nataša Barič

• 1. mjesto stolni tenis žene pojedinačno
  • 1. mjesto stolni tenis žene parovi
  • 1. mjesto stolni tenis mješoviti parovi (u praru s D.Grd)

Dario Grd

• 1. mjesto stolni tenis muški parovi
  • 1. mjesto stolni tenis mješoviti parovi (u paru s N.Barič)
  • 2. mjesto stolni tenis muški pojedinačno

Marcel Maretić

• 1. mjesto plivanje muški

Ivica Gašparac

• 3. mjesto veslanje na dasci muški

Valja napomenuti da je nogometna ekipa FOI-ja ove godine ostvarila prvu povijesnu pobjedu, ali nažalost zbog brojnih ozljeda, nakon poraza u polufinalu, nije uspjela u borbi za 3. mjesto te su na kraju završili kao 4.

Posebna zahvala svima na uspješnom predstavljanju Fakulteta uz nadu da će se za sljedeće 18. Sportske igre prijaviti još više natjecatelja te da će ostvariti još bolje rezultate.

Čestitke svim natjecateljima!

Slike s natjcanja možete pogledati u galeriji u nastavku:

17._igre-795x413