Promocija diplomanata specijalističkih poslijediplomskih studija

Objavljeno: 11.12.2017

U petak, 08. prosinca 2017. godine na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održana je 5. promocija diplomanata specijalističkih poslijediplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike.

Promovirano je ukupno 9 diplomanta dvaju specijalističkih studija - Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava.

Voditelj promocije bio je prof. dr. sc. Neven Vrček, dekan Fakulteta, promotor je bio dr. sc. Tihomir Hunjak, prof. emeritus, voditelj specijalističkog studija Menadžment poslovnih sustava, a pomoćnik promotora doc. dr. sc. Tonimir Kišasondi, voditelj specijalističkog studija Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava.