Promocija diplomanata specijalističkih poslijediplomskih studija

Dana 23. listopada 2015. na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održana je promocija diplomanata specijalističkih poslijediplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike.

Promovirani su sveučilišni specijalisti sva tri poslijediplomska specijalistička studija Fakulteta: Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava, Inženjerstvo i reinženjerstvo organizacija informacijskog doba i Menadžment poslovnih sustava.

Voditelj promocije bio je prof.dr.sc. Neven Vrček, dekan Fakulteta, promotorica je bila izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep, prodekanica za znanstvenoistraživački rad, a pomoćnik promotora dr.sc. Tihomir Hunjak, prof.emeritus, voditelj specijalističkog studija Menadžment poslovnih sustava.